Блог Archives - КУПИ НА РАТИ

ПОПУСТИТЕ НА КУПИ НА РАТИ ТРААТ УШТЕ САМО 2 ДЕНА!

ГОЛЕМ ПРЕДНОВОГОДИШЕН ПОПУСТ на БЕЛА ТЕХНИКА на Купи На Рати. Понудата вклучува машини за перење, машини за садови, фрижидери и многу други производи. Секој производ е со гаранција, а доставата

Прочитај Повеќе
9

SENCOR блендер – вашиот нов најдобар пријател во домаќинството

Запознајте го SENCOR блендер – вашиот нов најдобар пријател во домаќинството. Со блендерот SENCOR подготовката на храна ќе биде многу полесна, побрза и поздрава. Со овој уред подгответе ги вашите

Прочитај Повеќе
Остави коментар

BLACK FRIDAY попустите продолжуваат до 06.12.2022

Купи На Рати со нови вести! Поради големиот интерес, BLACK FRIDAY попустите продолжуваат до 06.12.2022 со специјално изненадување! Со секоја направена нарачка станувате ПОТЕНЦИЈАЛЕН ДОБИТНИК на СЛИКА НА ПЛАТНО на

Прочитај Повеќе
Остави коментар

Не губи време, зграпчи ги попустите – Black Friday e!

Не губи време, зграпчи ги попустите – Black Friday е! Купи На Рати со неодолива понуда на производи по намалени цени, од најновите модели на смартфони до бела техника од

Прочитај Повеќе
Остави коментар

Го одбележуваме Меѓународниот ден на готвачите

Денеска се одбележува Меѓународниот ден на готвачите. Кулинарската професија е една од најстарите професии во светот. Конкретно, првите рецепти се зачувани уште од времето на древните цивилизации. Меѓународниот ден на

Прочитај Повеќе
Остави коментар